רפואת שיניים

לימודי רפואת שיניים בחו"ל
חייגו! 09-8858226 | العربية | עברית | English
לימודי רפואה בחו''ל
דף ראשי > מסלול לימוד > רפואת שיניים
צור קשר
לייעוץ חינם ללא עלות או התחייבות, מלאו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם!

מקצוע רפואת שיניים הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש מאד לאור התפתחות בשיטות הטיפול ומגוון הטיפולים שרופא השיניים יכול לבצע. בעבר רופא שיניים עסק בעיקר בעיקרות וסתימות ואילו היום עבודת רפוא השיניים מגוונת וכוללת טיפולים קליניים בפה ולסת כגון: אורתודנטיה, השתלות, טיפולים שורש מורכבים, הסטטיקה ועוד.

ישנם פיתוחים טכנולוגים ומיכשורים רפואיים מתקדמים אשר משמשים את רופאי השיניים. על כן חשוב ללמוד רפואת שיניים באוניברסיטאות שמלמדות ברמה גבוהה ועדכנית להתפתחויות הטכנולוגיות בעולם רפואת השיניים.

לימודי רפואת שיניים בהונגריה נמשכים 5 שנים ובסיומם הבוגרים מיד משתלבים בישראל בעיקר בקליניקות פרטיות או במרכזי בריאות השן של קופות החולים.רפואת שיניים בהונגריה, רפואת שיניים, רפואת שיניים בסגד, רפואת שיניים בבודפשט

הקריירה ברפואת שיניים נחשבת לאטרקטיבית מאד והתגמול הכספי מהיר מאד גם לרופאי שיניים צעירים בתחילת דרכם במערכת בריאות השן. 

 

אם אתם רואים את עדיתכם ברפואת השיניים תבחרו ללמוד בהונגריה באחת משלושת האוניברסיטאות המובילות. הסטודנטים לרפואת שיניים זוכים לרמה לימודית חדשנית, עדכנית ברמה גבוהה ולסביבה קלינית עשירה הכולל מכשור טכנולוגי מתקדם לפי התקנים המתקדמים של האיחוד האירופאי.

מרפאות השיניים של האוניברסיטאות ההונגריות מטפלות באוכלוסיה המקומית ועל כן הסטודנטים לרפואת שיניים עובדים באינטנסיביות בטיפולים קלינים  החל משנה השלישית.

Semmelweis University אוניברסיטת סמלוויס

שם האוניברסיטה

בודפשט

שם העיר
בודפשט, בירת הונגריה העיר הפופולרית ביותר עבור הסטודנטים שנהנים ממגוון הדברים שהעיר בודפשט יודעת להציע. העיר בודפשט משתרעת לגדותיו של הדנובה, היא המרכז התרבותי והאקדמי של המדינה. בעיר בודפשט פועלות למעלה מ15 אוניברסיטאות ממשלתיות בניהם אוניברסיטת

Szeged University

שם האוניברסיטה

סגד

שם העיר
מומלץ להיכנס - סיור וירטואלי באונ' סגד למי שמחפש את השקט והפסטורליה בשילוב עם לימודים ברמה גבוה בתחומי רפואה, אוניברסיטת סגד זה המקום! העיר סגד מונה כ- 180 אלף נפש ועל כל 10 תושבים יש סטודנט שלומד בעיר. העיר סגד היא "כפר סטודנטים"

Pecs University

שם האוניברסיטה

פייץ

שם העיר
אם ברצונך ללמוד בעיר פסטוראלית וסטודנטיאלית שהסטודנטים והצעירים מהווים חלק בלתי נפרד מהעיר? פייץ זה המקום! העיר פייץ ממוקמת שעתיים נסיעה מבודפשט נסיעה נוחה מאד ברכבת הבינעירונית המהירה, העיר פייץ בנויה על צלע ההר ומזכירה מאד את אזור חיפה או הגליל. בפייץ

יוניברסטי

משרד: 09-8858226

פקס:09-8858287

נייד: 053-4450446

דוא"ל: info@uis.co.il

סמינר אפעל, רחוב היסמין 1,

בניין יד טבנקין קומה א', רמת אפעל

עמודים כלליים

לימודי רפואה בחו"ל

מידע מקצועי

תנאי שימוש

מדיניות פרטיות

פסיכולוגיה קלינית

אדריכלות

הנדסה

מקצועות לימוד

לימודי רפואה

רפואת שיניים

רוקחות

וטרינריה

פיזיותרפיה

פסיכולוגיה

מידע כללי

עמוד הבית

כתבות

סטודנטים מספרים

גלריות תמונות

גלריית סרטים

לוח מודעות

צור קשר